Overslaan naar inhoud
Nederlands
  • Er zijn geen suggesties want het zoekveld is leeg.

OData synchronisatie voor plaatsingen vanuit Mysolution Planning

De synchronisatie van plaatsingen vanuit MSP naar MSF via MSR maakt nu ook gebruik van OData. MSFBO-91 | Juni 2025

Voor wie is deze feature bedoeld?

Klanten die de combinatie van MSR, MSF en MSP gebruiken en de OData koppeling gebruiken of willen gaan gebruiken.

 
Voordelen op een rij
  • Volledige OData dekking: ook plaatsingen vanuit MSP worden nu via OData gesynchroniseerd
  • Consistentie in het synchronisatieproces tussen alle applicaties
  • Geen uitzonderingen meer in de OData implementatie
  • Verbeterde stabiliteit en performance bij het synchroniseren van plaatsingsgegevens

Uitleg van de feature
 
Voorheen werden plaatsingen die vanuit MSP werden aangemaakt in MSR niet via OData maar via de oudere CRM-interface gesynchroniseerd naar MSF, ondanks dat andere gegevens wel via OData werden gesynchroniseerd.

Met deze feature is deze uitzonderingssituatie opgelost. Wanneer een plaatsing vanuit MSP wordt aangemaakt in MSR wordt deze nu consistent via het OData-protocol naar MSF gesynchroniseerd, net als alle andere gegevens. Deze aanpassing verloopt volledig op de achtergrond en vereist geen wijzigingen in het gebruikersproces.

 

Feature Implementatie Tijd (FIT)

  • Geen implementatie/setup nodig

    Deze feature is automatisch geactiveerd voor klanten die MSR, MSF en MSP hebben, plaatsingen automatisch synchroniseren naar MSF, en van de OData koppeling gebruik maken.
 

 🔗 Hier vind je alle features uit de Juni Release 2025.